Wybór krzesła barowego nierzadko stanowi nie lada wyzwanie. Specyfika designu krzeseł barowych oraz ich wysokość sprawia, ze niejednokrotnie modny wygląd nie idzie w parze ze stabilnością. W przypadku krzeseł barowych stabilność jest podstawową kwestią, na którą należy zwracać uwagę. Wszak klienci barów często spożywają alkohol, a zarówno właścicielowi, jak i obsłudze zależy na zdrowiu i bezpieczeństwie odwiedzających bar. Poniżej przedstawiamy pięć wybranych modeli krzeseł barowych, które najczęściej wybierają doświadczeni właściciele barów.  

Hoker Florence 5 B

Hoker Florence charakteryzuje się solidną ramą wykonaną z litego drewna bukowego, co zapewnia jego trwałość i stabilność. Dla zwiększonego komfortu gości, siedzisko hokera zostało obite miękką tapicerką w kolorze butelkowej zieleni, co świetnie sprawdzi się w barach – nie tylko ze względu na wygodę, ale także łatwość utrzymania czystości mebla. Podnóżki pod stopy w tym modelu zostały pokryte metalową listwą – w ten sposób zostało wyeliminowane ryzyko zarysowania bądź pobrudzenia. Wytarty lakier na podnóżkach krzeseł barowych stanowi częsty i nieestetyczny widok w barach, wybierając ten model, zyskujemy pewność, że ten problem się nie pojawi.

Krzesło barowe Baleno 78 wood

Krzesło to posiada siedzisko z wytrzymałej bukowej sklejki oraz metalową ramę i wygodny podnóżek. Wersja barowa krzesła jest zaprojektowana w taki sposób, aby zapewnić maksymalny komfort i stabilność. W linii Balneo można również zakupić standardowe krzesło, co pozwoli na zachowanie spójności wystroju wnętrz.

Hoker Krokus A042

Ten model dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznych. Wykonany z wysokiej jakości stali chromowanej oraz ekoskóry, stanowi idealny element wyposażenia barów. Jego zaletą jest pneumatyczny podnośnik, który pozwala na płynną regulację wysokości w zakresie 64 – 86 cm. Wygodne siedzisko o szerokości 38 cm zapewnia maksymalną wygodę.

Hoker Florence 4rC

Klasyczny model, który sprawdzi się w każdym wnętrzu. Drewniana rama, wykonana z litego drewna bukowego zapewnia wytrzymałość i stabilność. Podobnie jak w modelu Florence 5B, podnóżek został pokryty metalową listwą. W skład linii wchodzą również stołki barowe oraz fotele.

Hoker Bistro Hocker Seat Plus

Hoker charakteryzujący się niebanalnym designem i wysoką jakością wykonania. Oparcie wykonane z bukowej sklejki. Model ten posiada wygodne, tapicerowane siedzisko oraz możliwość dopasowania krzesła kawiarnianego.

 

Categories:

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *