Fotele do sali konferencyjnej to najważniejszy element jej wyposażenia, wpływający na komfort uczestników konferencji w równym stopniu, jak odpowiednie nagłośnienie czy projektor dobrej jakości. Sale konferencyjne w hotelach oraz biurach muszą być przystosowane do długich godzin spotkań. Niejednokrotnie sympozja oraz szkolenia trwają przez cały dzień, z kilkunastominutową przerwą na kawę, co sprawia, że wyboru mebli do Sali konferencyjnej nie należy pozostawiać dziełu przypadku lub szczęśliwego trafu. Liczy się nie tylko najwyższa jakość wykonania fotela, ale przede wszystkim miękkie siedzisko i oparcie, zapewniające wygodną pozycję i podparcie dla kręgosłupa. Poniżej przedstawiamy kilka modeli foteli do Sali konferencyjnych, szczególnie polecanych przez kupujących oraz specjalistów z zakresu wystroju wnętrz przestrzeni biurowych oraz hotelowych.

Fotel konferencyjny Legvan LG 421

Fotel konferencyjny Legvan LG 421 to fotel pochodzący z ekskluzywnej kolekcji zaprojektowanej z myślą o przestrzeni wnętrz publicznych oraz stref komunikacyjnych. W skład systemu wchodzi kilka wariantów mebli, które można łączyć ze sobą w różnych konfiguracjach, w zależności od ilości dostępnego miejsca oraz indywidualnych potrzeb. Producent oferuje różną kolorystykę stelaży metalowych, co pozwala na dopasowanie stylistyczne foteli do pozostałych elementów metalowych występujących we wnętrzu. Siedzisko fotela wolnostojącego Legvan wykonane jest na bazie płyty wiórowej, obłożonej trzema warstwami ciętej pianki, dzięki czemu zapewnia miękkie i komfortowe podparcie dla kręgosłupa. Fotel może zostać wykończony zarówno skórą lub tkaniną, w zależności od indywidualnych preferencji zamawiającego i charakteru pomieszczenia. W przypadku zamówienia pozostałych elementów zestawu, istnieje możliwość połączenia wszystkich elementów łącznikiem metalowym, dla zapewnienia wyjątkowej stabilności.

Cena: około 1600 zł

Fotel konferencyjny FAN 10R

Fotel konferencyjny FAN 10R to model szczególny, wyróżniający się niebanalnym kształtem. Jego linie zostały podkreślone kontrastującymi przeszyciami, co sprawia, iż mebel zyskuje niepowtarzalny charakter. Fotel jest głęboki i wygodny, co sprawia, iż znakomicie będzie służyć w salach konferencyjnych. Ponadto, zamawiający ma możliwość doboru tkaniny obiciowej oraz wzoru według indywidualnych upodobań, co stwarza duże możliwości w aranżacji przestrzeni konferencyjnych. Siedzisko wykonane jest w nowoczesnej technologii pianek wylewanych, co gwarantuje wyjątkową jakość. Wersja konferencyjna fotela zawiera nogi. Warto zwrócić uwagę, iż fotel otrzymał główną nagrodę w konkursie TOP DESIGN AWARD podczas wystawy Arena Design 2010.

Cena: około 1044 zł

 

 

 

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *