W części pierwszej artykułu zostały przedstawione fotele do sali konferencyjnej, zapewniające najwyższe parametry jeśli chodzi o trwałość i jakość rozwiązań. Nie jest tajemnicą, iż krzesło konferencyjne stanowi najważniejszy element sali konferencyjnej, zatem warto w nie zainwestować. Jeżeli jednak firma wymaga rozwiązań bardziej przyjaznych dla budżetu, warto rozważyć zakup jednego z poniższych modeli, które również charakteryzują się wysokim poziomem komfortu oraz Atestem Badań Wytrzymałościowych Remodex.

Fotel konferencyjny Hello! 4L

Fotel konferencyjny Hello! 4 L zawiera miękkie tapicerowane siedzisko oraz oparcie zintegrowane z podłokietnikami, co sprawia, że zapewnia ono wygodę nawet podczas długich godzin szkoleń lub konferencji. Fotel jest stabilny dzięki wytrzymałej metalowej ramie oraz stopkom samopoziomującym. Produkt posiada Atest Badań Wytrzymałościowych Remodex i jest dostępny w kilku wersjach kolorystycznych.

Cena: ok. 590 zł

Fotel konferencyjny Hello! 4S

Fotel oparty jest na stabilnej czteroramiennej podstawie wykonanej z metalu. Siedzisko jest miękkie i wygodne, a oparcie zintegrowane z podłokietnikami. Dodatkowo, fotel ma wbudowany mechanizm pozwalający na obracanie go podczas użytkowania, co sprawdzi się w salach konferencyjnych, w których sprzęt konferencyjny jest rozlokowany w różnych częściach sali. Produkt posiada Atest Badań Wytrzymałościowych Remodex.

Cena: około 670 zł

Fotel konferencyjny Hello Cross Chrome

Fotel umieszczony jest na stabilnej metalowej podstawie. Podobnie jak w modelu 4S, fotel Cross Chrome pozwala na obracanie krzesła podczas użytkowania. Produkt występuje w dwóch wersjach kolorystycznych i posiada Atest Badań Wytrzymałościowych Remodex, co sprawia, że jest idealnym wyborem do sal konferencyjnych.

Cena: około 760 zł

Fotel konferencyjny Club

Fotel konferencyjny Club jest fotelem w całości tapicerowanym. Tapicerowane siedzisko i oparcie zostało zintegrowane z podłokietnikami, dla zapewnienia maksymalnego komfortu użytkowania podczas długich szkoleń oraz konferencji. Produkt posiada Atest Badań Wytrzymałościowych Remodex.

Cena: około 360 zł

 

 

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *