Organizacja poczekalni – w szpitalu, w hotelu lub w biurze – bardzo wiele mówi o jakości oferowanych usług. To przestrzeń, która stanowi dla odwiedzających źródło informacji o podmiocie odpowiedzialnym za wystrój budynku. Niektórzy uważają, że wyposażenie poczekalni polega na wstawieniu krzeseł oraz kolorowych magazynów, które umilą czas oczekującym. W końcu większość klientów i tak spędza tam niewiele czasu, więc inwestowanie znacznych środków w poczekalnię mija się z celem. Jednak taki sposób myślenia jest zdecydowanie daleki od prawdy. W rzeczywistości przestrzeń recepcyjna/poczekalnia to pierwsze miejsce, z jakim spotyka się klient lub osoba odwiedzająca i stanowi swego rodzaju wizytówkę całej firmy lub korporacji. Istotny jest profesjonalny wygląd oraz funkcjonalne rozmieszczenie elementów wyposażenia, tak, by wpasować się w standardy oferowane przez markę.

Przy wyborze mebli do poczekalni liczy się komfort, estetyka, wytrzymałość oraz rozmiar mebli. Doskonałym rozwiązaniem są na przykład ławki. Jest to rozwiązanie bardziej stabilne niż standardowe krzesła, dzięki czemu są bardzo chętnie wykorzystywane. Poniżej kilka przykładów takich ławek.

Ławka Amigo arm – 3 to wytrzymała i komfortowa ławka dla trzech osób. Ławkę można dopasować do krzeseł stacjonarnych oraz obrotowych, co zapewni spójność wystroju przestrzeni recepcyjnej. Ławka zamontowana jest na metalowej podstawie i wyposażona w stałe podłokietniki z plastikowymi nakładkami. Powierzchnia siedziska jest antypoślizgowa. Krzesło spełnia wymogi wytrzymałości, co potwierdza Atest Badań Wytrzymałościowych Remodex.

Bingo-3 ARM wood – to kolejna ławka dla trzech osób, jednak jej miska wykonana jest z bukowej sklejki profilowanej, Drewniane nakładki podłokietników oraz siedzisko dostępne sa w standardowych wykończeniach drewna. Dodatkowo, ławka posiada chromowane lub malowane proszkowo elementy metalowe, nadające jej nowoczesnego charakteru i zwiększające stabilność konstrukcji.

Ławka Cafe VII – 4 Chrome – to ekskluzywna ławka dla czterech osób. Siedziska zostały wykonane z bukowej sklejki profilowanej, dzięki czemu ławkę można zamówić w standardowej drewnianej kolorystyce oraz w laminacie. Ławka pochodzi z linii produktów, w skład której wchodzą również krzesła kawiarniane oraz stołek barowy typu Hocker. 

 

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *